Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Повне бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу від 850 грн/міс
Позбавимо від «паперової» рутини За 14 днів переведемо вашу бухгалтерію на аутсорсинг

Бухгалтерське обслуговування ТОВ – послуга, що надається кваліфікованими фахівцями. Це раціональне рішення, в якому поєднується надійність та ефективність. Можна довірити складні завдання професіоналам і не боятися податкової перевірки!

Переваги комплексного супроводу

Бухгалтер – не тільки фахівець, що розбирається в документації та в звітах. Це діловий партнер і захисник бізнесу, який запобігає виникненню дорогих помилок і захищає інтереси фірми. У нього повинні бути знання у своїй сфері діяльності та значний досвід. Де знайти справжнього професіонала? Можна укласти договір з Бумажкін і позбутися від турбот!

Ми пропонуємо

Бухгалтерське обслуговування ТОВ в Києві та в Україні – затребувана послуга для юридичних осіб, під якою маються на увазі значимі переваги:

 1. Комплексний підхід – до роботи залучаються юристи, бухгалтери, кадровики, фінансисти. Співробітники несуть повну відповідальність за свої дії.
 2. Висока якість – гарантується відсутність штрафів та санкцій. Завдання виконуються з урахуванням норм і у встановлені терміни. В обов’язковому порядку відслідковуються зміни в законодавстві та вживаються відповідні заходи.
 3. Доступні ціни – вартість бухгалтерського обслуговування ТОВ нижче, ніж щомісячні витрати на штатних фахівців. Можна замовити послуги дешево і позбутися від проблем, пов’язаних зі спілкуванням з податковими органами.
 4. Рішення широкого спектру завдань – формування і здача всіляких звітів, організація електронного документообігу, нарахування заробітної плати співробітникам підприємства, надання консультацій.
 5. Робота у віддаленому режимі – передбачається співпраця і з невеликими компаніями, і з великими організаціями. У всіх випадках приділяється пильна увага кожному процесу, починаючи з формування рахунків і закінчуючи розрахунком податків. Онлайн підтримка здійснюється через різні канали зв’язку. Питання вирішуються оперативно і грамотно.

Пакетні бухгалтерські пропозиції

IT-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для підприємця, який співпрацює з однією компанією
від 850 грн/ місяць
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашому клієнту
 • Налагодження та регулярне формування рахунків та актів
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для бізнесу, що динамічно розвивається
від 1950 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
КОМПАНІЯ
Бухгалтерські послуги та кадровий облік для середнього бізнесу
від 4600 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
 • Розрахунок податків і нарахування зарплат
 • Кадровий облік співробітників, підготування наказів на звільнення, переведення, оформлення лікарняних, відпусток і т.д.

Вигода співпраці з Бумажкін

Низькі ціни на бухгалтерське обслуговування ТОВ і професіоналізм – ключові принципи, які клієнти оцінюють по достоїнству! Компанія надає всебічну допомогу в здійсненні підприємницької діяльності, дає фінансові гарантії, надає послуги в повному обсязі та забезпечує доступність сервісу 365 днів. Це запорука успішного розвитку бізнесу, економія коштів та впевненість у завтрашньому дні!

Наші фахівці

Владислава Іванова

Спеціалізація: податковий консультант, бухгалтер-експерт. Послуги: консультування з податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерське обслуговування.

Евгеній Павлюк

Спеціалізація: бухгалтер-експерт. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП.

Аліна Дзябук

Спеціалізація: бухгалтер. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ФОП.

Кирило Чельник

Спеціалізація: юрист у сфері господарського корпоративного і договірного права. Послуги: консультування з юридичних питань бізнесу, повної підтримки діяльності компаній.

Андріана Олійник

Спеціалізація: адвокат в сфері корпоративного, договірного права та інтелектуальної власності. Послуги: консультування з питань ведення та захисту бізнесу, розробка договорів.

Ми допомагаємо розвиватися нашим клієнтам і друзям