Бухгалтерські консультації

Повне бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу від 850 грн/міс
Позбавимо від «паперової» рутини За 14 днів переведемо вашу бухгалтерію на аутсорсинг

Чи буде корисною консультація для вас?

Економіка нашої країни постійно змінюється. Підприємцям доводиться стежити за реформами в різних областях, включаючи зміну в системах оподаткування. Щоб не пропустити нововведення та бути в курсі основних питань, необхідно отримати консультацію.

Бухгалтери, які щодня обробляють сотні паперів, ретельно стежать за нововведеннями в законах. Через зміни вимог законодавства до правил заповнення звітів, термінів й т.д. ФОПи часто пропускають час виплат та отримують штрафи. Щоб уникнути цього, приватним підприємцям знадобиться консультація з бухгалтерського обліку. Так можна уникнути проблем та знизити ймовірність прострочення платежів.

Якщо ви є бухгалтером-початківцем або самостійно ведете бухгалтерію власного бізнесу, вам потрібно знати різні аспекти роботи. До них відноситься правильність заповнення документів, принципи роботи з податковими накладними, розрахунок коригувань. Фахівці, які довго працюють з бухгалтерією, також звертаються до професіоналів для спрощення розуміння системи оподаткування.

Побудова успішного бізнесу включає безліч аспектів, в числі яких – податкове планування. Щоб заощадити власний час та присвятити себе вирішенню важливих бізнес-питань, найкраще проконсультуватися з фахівцями про ведення бухгалтерії. Ви зможете оперативно дізнатися нову інформацію та правильно заповнити всі необхідні папери.

До того ж, наші співробітники не тільки багато працюють з бухгалтерією різних компаній, але ще і самі навчаються у кращих консультантів, регулярно підвищують свій рівень знань. Тому при зверненні в нашу компанію ви отримуєте тільки найсвіжішу та оперативну інформацію, що економить час і гроші.

 

Ми пропонуємо

Приватні підприємці стикаються з різними труднощами під час роботи. Починаючи від оформлення ФОП, та закінчуючи веденням документації та звітності. Важливо правильно вибрати систему оподаткування. Щоб уникнути проблем на початкових етапах розвитку бізнесу, вам знадобиться бухгалтерська консультація. Вона включає допомогу в різних питаннях, вирішенням яких ви будете займатися під час ведення власного бізнесу.

Консультація з бухобліку включає докладне пояснення норм та актів законів України у веденні бухгалтерії. Вам необхідно визначитися з системою оподаткування та регулярно оплачувати податки, щоб уникнути санкцій. Грамотні фахівці розкажуть принципи правильного підрахунку та проведення операцій, щоб уникнути нарахування пені та штрафів. Консультування проходить в різних формах. Ви можете вибрати оптимальний залежно від власної завантаженості. Консультації проводять:

 • бухгалтерська консультація онлайн.
 • в офісі нашої компанії;
 • в письмовому вигляді з докладним описом можливих проблем та їх вирішення;
 • на вашій території.

Перш ніж вирушити на зустріч з бухгалтером, визначте ряд питань, які вас цікавлять. Так ви заощадите свій час та не пропустите жодного важливого моменту, який стане в нагоді для подальшого ведення бухгалтерії.

У нашу компанію звертаються не тільки приватні підприємці, а й різні компанії, яким потрібні бухгалтерські послуги. Щоб максимально спростити власну роботу, вони звертаються до віддалених бухгалтерів. Передача документів стороннім організаціям може здатися занадто ризикованою. Але подібні компанії забезпечують повну конфіденційність персональних даних підприємців, всі відомості знаходяться під надійним захистом та не передаються третім особам. Також можна підписати угоду про нерозголошення комерційної інформації.

 

Пакетні бухгалтерські пропозиції

IT-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для підприємця, який співпрацює з однією компанією
від 850 грн/ місяць
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашому клієнту
 • Налагодження та регулярне формування рахунків та актів
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для бізнесу, що динамічно розвивається
від 1950 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
КОМПАНІЯ
Бухгалтерські послуги та кадровий облік для середнього бізнесу
від 4600 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
 • Розрахунок податків і нарахування зарплат
 • Кадровий облік співробітників, підготування наказів на звільнення, переведення, оформлення лікарняних, відпусток і т.д.

Переваги замовлення бухгалтерської консультації

Якщо у вас виникає питання, що вимагає оперативного пояснення, найімовірніше ви вирушите на пошуки інформації онлайн в мережі Інтернет. Там може бути подана некоректна та недостовірна інформація, застарілі відомості, які не допоможуть у вашій роботі.

Консультування з питань бухгалтерії дозволяє уникнути помилок та знизити ризики під час заповнення податкових декларацій. Ви зможете оперативно сплачувати податки та визначитися з новою системою оподаткування, якщо плануєте переходити на іншу групу ФОПа.

Наша команда допоможе у вирішенні наступних питань:

Щоб дізнатися ціну консультування з фахівцями, необхідно звернутися до наших менеджерів. Вона розраховується погодинно, тож після звернення ми оголошуємо орієнтовну суму. Вартість пакета послуг ви можете подивитися на сайті. Якщо ви точно знаєте, які питання необхідно вирішити, звертайтеся до професіоналів. Ми допоможемо розібратися в законодавчих актах та грамотно скласти звіти, підготувати різні документи для вашого бізнесу.

Бухгалтерська консультація допоможе розрахувати податки, подати звіт, підготувати відповідь в податкову інспекцію, знайти оптимальну систему оподаткування, навчить, як працювати з валютою і як правильно розрахувати заробітну плату працівників та власну (орієнтуючись на оборот коштів для приватного підприємця).. Немає різниці, ви працюєте в Києві чи іншому місті, наша компанія надає усі послуги онлайн. Компетентні спеціалісти зможуть вирішити ваші питання та налагодити роботу вашого бізнесу.

Наші фахівці

Владислава Іванова

Спеціалізація: податковий консультант, бухгалтер-експерт. Послуги: консультування з податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерське обслуговування.

Евгеній Павлюк

Спеціалізація: бухгалтер-експерт. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП.

Аліна Дзябук

Спеціалізація: бухгалтер. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ФОП.

Кирило Чельник

Спеціалізація: юрист у сфері господарського корпоративного і договірного права. Послуги: консультування з юридичних питань бізнесу, повної підтримки діяльності компаній.

Андріана Олійник

Спеціалізація: адвокат в сфері корпоративного, договірного права та інтелектуальної власності. Послуги: консультування з питань ведення та захисту бізнесу, розробка договорів.

Ми допомагаємо розвиватися нашим клієнтам і друзям