Бухгалтерський облік в ТОВ

Повне бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу від 850 грн/міс
Позбавимо від «паперової» рутини За 14 днів переведемо вашу бухгалтерію на аутсорсинг

Бухгалтерський облік у ТОВ – збір та архівування інформації про матеріальне становище організації. Під матеріальним становищем маються на увазі не тільки гроші. Обліку підлягає майно, господарські операції, борги і позики. У цій складній справі є багато тонкощів. Тільки при співробітництві з надійною компанією можна бути впевненим, що все виконується грамотно і відповідно до норм.

Ми пропонуємо

Перелік послуг

Кваліфікована допомога бухгалтерської служби – позбавлення від паперової рутини, пов’язаної зі здачею звітів, з оформленням лікарняних, з нарахуванням заробітної плати. Фахівці сервісу Бумажкін звалюють на себе турботи, пов’язані з документообігом та з використанням фінансових ресурсів. Для досягнення високих результатів професіонали керуються знаннями та особистим досвідом. Завдання вирішуються якісно та у встановлені терміни.

Бухгалтерський облік ТОВ в Україні – робота, виконувана співробітниками компанії на належному рівні. В кожному випадку визначається пакет послуг, виходячи з потреб і побажань. Тому клієнти платять гроші тільки за те, що їм необхідно. Можна бути впевненим у бездоганності оформлення документів і не боятися податкових перевірок.

У пакет послуг з ведення бух обліку у ТОВ в Києві входить вирішення простих і складних завдань:

 • кваліфікована допомога в організації податкової та фінансової звітності;
 • складання рахунків, звітів та актів;
 • формування документів і відправка клієнтам, контрагентам;
 • відображення операцій підприємства в спеціальній програмі;
 • підготовка та надання до податкової необхідних документів;
 • консультування і вирішення виникаючих питань.

Це лише короткий перелік послуг по бух обліку. Фахівці компанії стежать за доцільністю виконання господарських операцій і за дотриманням законодавства, архівують господарську діяльність бізнесу та оптимізують вже існуючу систему. Незабаром клієнти бачать результати: у них не виникає проблем з державними органами, усі штрафи зведені до мінімуму, оскільки податки сплачуються ефективно, відбувається грамотне управління ризиками.

Пакетні бухгалтерські пропозиції

IT-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для підприємця, який співпрацює з однією компанією
від 850 грн/ місяць
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашому клієнту
 • Налагодження та регулярне формування рахунків та актів
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для бізнесу, що динамічно розвивається
від 1950 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
КОМПАНІЯ
Бухгалтерські послуги та кадровий облік для середнього бізнесу
від 4600 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
 • Розрахунок податків і нарахування зарплат
 • Кадровий облік співробітників, підготування наказів на звільнення, переведення, оформлення лікарняних, відпусток і т.д.

Ведення бухгалтерського обліку в ТОВ з вигодою і без ризиків!

Бухгалтерія – складна система, в якій є підводні камені. Головне завдання бухгалтера полягає у зборі та обробці інформації про діяльність невеликої фірми або великого підприємства. Отримані дані використовуються для здійснення фінансового контролю та прийняття рішень на підставі економічного аналізу даних. Самостійно в усьому не розібратися. Краще довірити таку задачу професіоналам. Тоді в ході ведення підприємницької діяльності не виникають проблеми з податковою.

Відкриваючи бізнес, власник підприємства стикається з дилемою: найняти штатного бухгалтера або укласти договір з приватною фірмою для бухгалтерського обліку у ТОВ. Другий варіант краще з кількох причин:

Професіоналізм – штатний бухгалтер може робити помилки та халатно ставитися до роботи. Сторонній фахівець несе відповідальність за результат та викладається на 100%.

Економія грошей – для штатного бухгалтера облаштовується робоче місце (стіл, комп’ютер, оргтехніка). Також витрачаються гроші на підвищення кваліфікації та на атестацію. При співпраці з приватною фірмою витрати істотно знижуються.

Практичність – при аутсорсингу діяльність компанії здійснюється відповідно до законодавства. Професіонали використовують оновлену базу і стежать за змінами.

Вартість ведення бухгалтерського обліку в ТОВ доступна, а якість надання послуг висока! Можна довірити всі питання фахівцям і грамотно організувати роботу!

Наші фахівці

Владислава Іванова

Спеціалізація: податковий консультант, бухгалтер-експерт. Послуги: консультування з податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерське обслуговування.

Евгеній Павлюк

Спеціалізація: бухгалтер-експерт. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП.

Аліна Дзябук

Спеціалізація: бухгалтер. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ФОП.

Кирило Чельник

Спеціалізація: юрист у сфері господарського корпоративного і договірного права. Послуги: консультування з юридичних питань бізнесу, повної підтримки діяльності компаній.

Андріана Олійник

Спеціалізація: адвокат в сфері корпоративного, договірного права та інтелектуальної власності. Послуги: консультування з питань ведення та захисту бізнесу, розробка договорів.

Ми допомагаємо розвиватися нашим клієнтам і друзям