Бухгалтерський супровід для ТОВ

Повне бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу від 850 грн/міс
Позбавимо від «паперової» рутини За 14 днів переведемо вашу бухгалтерію на аутсорсинг

Бухгалтерський супровід ТОВ – це комплексна послуга від «Бумажкіна» у сфері бухгалтерського та податкового обліку для юридичних осіб. Нашим основним завданням є ряд консультацій щодо бух. обліку та оподаткування, ведення основних документів та корпоративних баз даних з наступними процедурами, формування платежів у банку клієнта, а також підготовка фінансової та податкової звітності, супровід у справах, пов’язаних із сферою оподаткування.

Перелік послуг, що надаються нами

До переліку наданих бухгалтерським сервісом «Бумажкін» послуг у сфері обслуговування ТОВ входять:

 • бухгалтерський облік підприємства в 1С;
 • послуги бухгалтерського обслуговування первинних документів компанії;
 • ведення кадрового обліку співробітників;
 • постановка ТОВ на облік;
 • формування усіх видів звітності та їх подання;
 • відновлення корпоративної бухгалтерії;
 • консультація з усіх питань з податками та зниженням подальших витрат;
 • супровід клієнтів нашого сервісу в разі податкової перевірки.

Замовити послугу ви можете на сайті «Бумажкін», звернувшись до нас будь-яким зручним для вас способом.

Ми пропонуємо

Які обов’язки ми беремо на себе

Для того, щоб укласти угоду з нашою компанією, вам необхідно оформити договір, в якому буде прописано перелік усіх нюансів та послуг, які надають наші фахівці. Які роботи будуть включені у цей список, залежить від того, чого ви хочете. Ви завжди можете обговорити з фахівцями можливий рівень витрат на послуги у зв’язку з розширенням або реформуванням ТОВ. Наша компанія завжди пропонує найдоступніші ціни та йде на зустріч при зміні певних факторів. Контракт підписується і є обов’язковим елементом у відносинах між бухгалтерським сервісом «Бумажкін» та замовником. У ньому чітко прописані всі права та обов’язки усіх сторін. Наш сервіс гарантує, що допоможе вам з усіма етапами оформлення.

Чому краще передати бухгалтерію ТОВ на аутсорс?

Замовляючи послуги наших фахівців, ви можете бути впевнені, що ваш бухгалтерський та податковий облік буде у бездоганному стані. Крім того, замовляючи наші послуги, вам більше не потрібно мати справу з податковою інспекцією та сплачувати штрафи. Передайте свою документацію експертам, які відрізняються від інших та знають, що з нею робити. Професійні бухгалтерські послуги від сервісу «Бумажкін» – найкращий вибір.

Послуга віддаленої бухгалтерії буде не дорожчою, ніж ведення бухгалтерії цілком. Якщо скласти витрати на утримання всієї команди та обладнання, ви зрозумієте, що перший варіант у кілька разів вигідніший. Хороший підприємець завжди обирає найкраще. Ми готові взяти на себе відповідальність за всю паперову тяганину і вести її на рівні професіоналів.

Пакетні бухгалтерські пропозиції

IT-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для підприємця, який співпрацює з однією компанією
від 850 грн/ місяць
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашому клієнту
 • Налагодження та регулярне формування рахунків та актів
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для бізнесу, що динамічно розвивається
від 1950 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
КОМПАНІЯ
Бухгалтерські послуги та кадровий облік для середнього бізнесу
від 4600 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
 • Розрахунок податків і нарахування зарплат
 • Кадровий облік співробітників, підготування наказів на звільнення, переведення, оформлення лікарняних, відпусток і т.д.

Вартість послуги бухгалтерський супровід ТОВ

Ціна залежить від вашої специфікації. Слід зазначити, що рішення вести бухгалтерський облік у компанії самостійно – спроба переступити багаторічний бухгалтерський досвід, адже посада головного бухгалтера призначається самим бухгалтером через багато років. Пройшовши курси бухгалтера та головного бухгалтера, ви можете приступити до роботи, але бухгалтерський облік та складання звітності фактично заберуть у вас дуже багато часу, що ще не гарантує відсутність штрафів та перевірки на наявність помилок у бухгалтерському обліку. У таких речах краще покладатись на професіоналів.

Бухгалтерський супровід вашої компанії допоможе вам заощадити на зарплаті бухгалтерського відділу у вашій компанії і забезпечить йому комфортне робоче місце. Часто співробітники компанії припускаються помилок при веденні обліку компанії, що може завдати вам чималих проблем і виплатити штрафи. Тому безліч ТОВ купують у сторонніх організацій послуги, які дозволяють оперативно та ефективно виконувати поставлені завдання. Сервіс «Бумажкін» допоможе вам за короткий термін врегулювати всі бухгалтерські питання та актуалізувати документацію.

Переваги сервісу «Бумажкін»: чому варто довіритись нам

«Бумажкін» здійснює бухгалтерський супровід ТОВ. Для надання бухгалтерських послуг малому бізнесу ми вибираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а цінову політику формуємо через договір та з урахуванням особливостей клієнта. Вартість бухгалтерських послуг залежить від податкової системи, кількості працівників компанії, наявності основних засобів, зовнішньоекономічної діяльності та інших нюансів. Ви завжди можете звернутися до нас за професійною допомогою у сфері бухгалтерського та податкового обліку, а також супроводження вашого підприємства.

Наші фахівці

Владислава Іванова

Спеціалізація: податковий консультант, бухгалтер-експерт. Послуги: консультування з податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерське обслуговування.

Евгеній Павлюк

Спеціалізація: бухгалтер-експерт. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП.

Аліна Дзябук

Спеціалізація: бухгалтер. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ФОП.

Кирило Чельник

Спеціалізація: юрист у сфері господарського корпоративного і договірного права. Послуги: консультування з юридичних питань бізнесу, повної підтримки діяльності компаній.

Андріана Олійник

Спеціалізація: адвокат в сфері корпоративного, договірного права та інтелектуальної власності. Послуги: консультування з питань ведення та захисту бізнесу, розробка договорів.

Ми допомагаємо розвиватися нашим клієнтам і друзям