Електронний документообіг (ЕДО) в 2021
Сучасно, швидко та зручно.Провідні підприємства перейшли на електронний документообіг. А ви?
🏠 Головна - Електронний документообіг (ЕДО) в 2021
Сучасно, швидко та зручно.Провідні підприємства перейшли на електронний документообіг. А ви?
цілодобовий доступ до документів з будь-якої точки світу
зовнішнього та внутрішнього документообігу в одній системі
Часу працівників на обробку документів та коштів на поштові послуги
високого рівня – доступ до документів лише у визначених осіб
ЕДО – законодавчо затверджений та пріорітетний спосіб
зберігання поза архівними приміщеннями, без паперових картотек
Впровадження ЕДО в Україні ознаменувалося вже в 2003 році у відповідному Законі “Про електронні документи та електронний документообіг”.
У 2017 році було регламентовано використання ЕЦП в Законі “Про затвердження Положення використання електронного підпису в банківській системі України”.
А роком масового переходу на електронний документообіг став 2018, коли прийняли постанову “Деякі питання документування управлінської діяльності”. Перейшли на цифрові блага не тільки управлінці, але і всі конкурентні перспективні підприємства.
Весь перехід активно підтриманий Державною Фіскальною службою України, з дозволу даного органу видані ЕЦП (КЕП).
У 2019 однотипна механічна робота з паперами замінена на прозорий, швидкий і зручний вид управління. Для переходу готова і законодавча база, і технічна сторона.
аналіз бізнес-процесів компанії
встановлення необхідного ПО
реєстрація в сервісі електронного обміну документами
отримання ЕЦП
інтеграція з 1С, тестування
навчання працівників
Коли ми говоримо про вибір, а потім подальше впровадження ПЗ, перш за все, ми звертаємо увагу на сферу діяльності компанії, аналізуємо бізнес-процеси, з’ясовуємо актуальні потреби всередині системи і пропонуємо рішення, яке принесе спрощення паперової рутини і збереже ресурси. Майбутньому користувачеві СЕД на вибір запропоновано програми: Вчасно, document.online, e-Docs, FossDoc, Дело, Megapolis.Документообіг та інші. Вони платні або умовно платні, більш детально можна ознайомитися з кожною з них.
При виборі системи електронного документообігу потрібно звернути увагу на: функціонал системи, вартість щомісячної підписки, рівень техпідтримки, виробника, законність. Проаналізувавши вимоги, потреби та запити наших клієнтів, ми прийшли до висновку, що найкращим варіантом є онлайн-сервіс Вчасно.
Якщо раніше у бухгалтера на відсилання документу витрачалося 5-15 хвилин, то після налаштування електронного документообігу – 5-15 секунд. Безпечний обмін з контрагентами будь-якої віддаленості. Відзначимо, що це економія часу бухгалтера, підвищення загальної продуктивності, збереження коштів на кур’єрські та поштові витрати. Також інтеграція з 1С грає важливу роль.
До цього сервісу підключені більшість компаній, і їх число тільки зростає. Ви обмінюєтеся документами з контрагентами в кілька кліків. Звіти завжди на місці, акти виконаних робіт створюються легко і швидко, шаблонність документів, а головне – справжній електронно-цифровий підпис.
Ми відповідальні за результати нашої роботи
У нас достатній досвід впровадження ПЗ та організації
Ми гарантуємо, що ЕДО полегшує паперову роботу
Ми виконуємо всі покладені на нас зобов'язання
Є відгуки та рекомендації від клієнтів
Ми завжди на зв'язку та гарантуємо підтримку своїм клієнтам
Перехід на електронний документообіг здійснили ще не всі організації, ми це розуміємо. У вас є безліч причин сумніватися і дотримуватися старої схеми роботи з документами. Але чи варто?
Побудова успішного бізнесу передбачає автоматизацію процесів всередині підприємства. Крім всіх перерахованих вище причин, чому варто вибрати наші послуги, звертаємо увагу, що можна скористатися різними пакетами обслуговування на організацію і впровадження електронного документообігу.
Заповніть заявку
менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей
* Натискаючи кнопку "Відправити" я даю згоду на збір та обробку своїх персональних даних