Кейси

Хаос в бухгалтерії подолано!

 
Наш напрямок:
Інтернет-магазин, будівельна хімія
Початкова ситуація:
Зверталися до фахівців, головних бухгалтерів, які час від часу приходили на підприємство для подання звітності до податкової. Як результат – повний хаос в бухгалтерії. За тиждень до того, коли прийшов час подати річну звітність, наш бухгалтер звільнився. І нам потрібно було терміново шукати заміну!
Що для нас зробили:
Проконсультували, здали річну та податкову звітності.
Які труднощі були:
Ми не знали, як правильно передати справи, вважали, що це неможливо і дорого.
Що отрималося:
Ми вибудували процеси взаємодії з іншими відділами, отримали рекомендації щодо поліпшення, а також консультації юристів. Передали на аутсорсинг ведення кадрів та звітностей.
Контакти:
Юлія Ковпак

Автоматизація врятувала від “паперового” безладу!

 
Наш напрямок:
Інтернет-магазин, Товари для дому та сім’ї
Початкова ситуація:
Ми довго обирали підрядника для вирішення бухгалтерського питання. У нас зростали продажі, замовлення в магазині, відповідно збільшувалася кількість документів. А бухгалтер перестав справлятися з поставленими завданнями. На складі був хаос: неможливо розібрати, чого немає, а що є, де повернення товару, а де – поставка нового. Було багато ручної роботи, яку слід було автоматизувати.
Що для нас зробили:
Проконсультували, інтегрували 1С з сайтом і системою управління складом.
Які труднощі були:
Не було. 
Що отрималося:
Ми вирішили бухгалтерське питання, отримали фінансову і податкову моделі роботи, зареєстрували ТМ і передали на аутсорсинг ведення бухгалтерії, складання договорів.
Контакти:
Кирило Грядовкін