Про компанію

“Бюро Бумажкін”  сервіс бухгалтерського супроводу бізнесу. Створений і функціонує для того, щоб полегшити підприємницьку діяльність і надати можливість власникам сконцентруватися тільки на розвитку бізнесу. Ми беремо на себе бухгалтерію, кадровий облік, юридичні питання. Спілкуємося з банками і податковою, допомагаємо вести клієнтські бізнес-процеси легко, швидко і автоматизовано. Над завданнями працює не одна людина, а ціла команда. Обрали саме цю нішу, бо любимо свою справу, як це не банально звучить. З нами ви завжди будете знати, що відбувається з вашою бухгалтерією, зможете не хвилюватися за податкові звітності і швидко отримувати юридичні консультації.

Ми створюємо свою улюблену справу, а ви — свою.

Ми можемо розповісти про те, що виконавчі, обов’язкові, найкращі і ви будете щасливі, і нарешті вільні від бухгалтерської рутини, почавши співпрацю з нами. Це правда, але навряд чи ви шукаєте саме ці слова. Перевірити це можна, тільки доручивши нам задачу.

“Бюро Бумажкін” — це:

  • податковий облік, бухгалтерський супровід, кадровий облік, розробка договорів, ведення ФОП, ТОВ та юридичні консультації;
  • підтримка через зручні вам канали зв'язку;
  • співпраця за договором SLA: прописуєте завдання і очікуєте його чіткого виконання, по завершенню завдання оцінюєте виконану роботу;
  • підлаштування і миттєве реагування на нові запити і зміни вашого бізнесу.

Наша команда

Борис Батуринець

CEO "Бюро Бумажкін" Спеціалізація: юрист-експерт. Послуги: аналіз, моделювання та налаштування бізнес-процесів, організація документообігу компанії, бухгалтерське обслуговування.

Владислава Іванова

Спеціалізація: податковий консультант, бухгалтер-експерт. Послуги: консультування з податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерське обслуговування.

Аліна Дзябук

Спеціалізація: бухгалтер. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ФОП.

Кирило Чельник

Спеціалізація: юрист в сфері господарського корпоративного і договірного права. Послуги: консультування з юридичних питань бізнесу, повної підтримки діяльності компаній.

Євгеній Павлюк

Спеціалізація: бухгалтер-експерт. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП.

Андріана Олійник

Спеціалізація: адвокат в сфері корпоративного, договірного права та інтелектуальної власності. Послуги: консультування з питань ведення та захисту бізнесу, розробка договорів.

Ми в ЗМІ

Досвід переходу на ЕДО, і його вигоди перед традиційною бухгалтерією.

Як виставляти рахунки і акти за 30 секунд, а також прискорити продажі.

Що потрібно знати про Електронний документообіг в Україні — коментар експерта.

Ми учасники

Це все про нас. А що ви? Уже в цю хвилину ми готові супроводжувати ваш бізнес.