Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю | ТОВ в 2021

Зареєструвати свій бізнес легко

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ)  один з видів господарських товариств, створене одним або кількома засновниками, в якому є один директор і статут. Засновниками можуть бути резиденти та нерезиденти, юридичні та фізичні особи. Особливість ТОВ — статутний капітал, в розмірі якого засновники несуть матеріальну відповідальність. Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю дозволяє виділитися серед конкурентів, взяти гарне гучне ім’я для фірми, чого не можна зробити, зареєструвавши ФОП. Для реєстрації ТОВ вибирають офіційну юридичну адресу. Правильне оформлення документів обов’язкове для відкриття, реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю та внесення даних до Єдиного державного реєстру.

Реєстрація ТОВ онлайн під ключ
Довіряєте процес реєстрації юристу і бухгалтеру. Ви не витрачаєте час на підготовку документів, консультації та оформлення.
2999 грн.
Консультація перед реєстрацією ТОВ онлайн
Хочете більше дізнатися про реєстрацію, не впевнені, потрібно ФОП або ТОВ. Вам потрібна консультація юриста.
999грн.

Які переваги реєстрації ТОВ онлайн

Делегуйте те, що немає часу або бажання робити

Реєстрація без "паперової тяганини"

Супровід і консультації досвідчених юристів

100% впевненість у правильності складання документів

Гарантована реєстрація ТОВ, отримання відомостей з ЄДРПОУ

Легкий вибір системи оподаткування, реєстрація платником ПДВ або Єдиного податку

Особливості реєстрації ТОВ і типи ТОВ в Україні

Реєстрація ТОВ за новим законом 2021 року

У 2021 році вступив в силу Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” та вніс деякі зміни в процедуру реєстрації ТОВ і ТДВ. Раніше кількість учасників обмежувалося в 100, зараз немає меж. Також є можливість створити наглядову раду, що позитивно для залучення іноземних інвесторів. Затверджено, що статутний капітал повинен бути сформований протягом 6 місяців, а не року, як раніше, при цьому є можливість через голосування самостійно визначити граничний термін формування статутного капіталу. Закон обмежує повноваження керівника при укладанні великих угод, також не дозволяє, щоб він був приватним підприємцем, членом наглядової ради або учасником іншого товариства, які діють в цій же сфері.

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю без печатки

Прийнятий у 2017 році Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями” говорить, що використання печаток в своїй діяльності не обов’язково. Документи будуть вважатися дійсними при підпису уповноваженої особи.

Електронна реєстрація ТОВ

Згідно з Наказом Мін’юсту від 2011 року “Про затвердження Порядку надання та обігу електронних документів державному реєстратору” за допомогою програмного забезпечення “Реєстраційний портал” можна надати пакет документів в електронному вигляді та зареєструвати ТОВ. Знадобиться створити обліковий запис і слідувати поетапній інструкції.

Реєстрація ТОВ через нотаріуса

Можна зареєструвати ТОВ, звернувшись до нотаріуса. У Законі України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та ГО” приватні та державні нотаріуси мають такі ж повноваження, як і державні реєстратори.

Реєстрація ТОВ з засновником юридичною особою

Коли засновником ТОВ виступає юридична особа, то нове зареєстроване буде “дочірнім”. Воно виступає повноцінною юридичною особою, має свій банківський рахунок, є окремим платником податків. Реєстрація ТОВ вимагає регламентованого пакета документів.

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю із засновником нерезидентом України

Українське законодавство передбачає однакові права і можливості для здійснення господарської діяльності для резидентів і нерезидентів. Якщо необхідна реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом, йому потрібно отримати ідентифікаційний код платника податків і надати копію паспорта. Етапи реєстрації та вимоги до обов’язкових документів ідентичні.

Основні етапи роботи з Бюро Бумажкін

Оберіть послугу

Відповідайте на запитання

Оплачуйте послугу

Очікуйте реєстрації

Отримайте документи

На 2 етапі співпраці ми попросимо:

  1. Копії паспортних даних та ідентифікаційні коди засновників;
  2. Для засновників юросіб-резидентів необхідно: Свідоцтво або виписка про державну реєстрацію, Витяг з державного реєстру, копії Статуту;
  3. Для засновників юросіб-нерезидентів необхідно: виписка з торгового (банківського) реєстру;
  4. Обрати назву фірми;
  5. Визначити юридичну адресу компанії;
  6. Визначити розмір статутного капіталу і розмір частки кожного із засновників;
  7. Визначити керівника (це може бути один із засновників або стороння особа) і надати копії паспорта та ідентифікаційного коду;
  8. Вибрати види діяльності згідно з КВЕД.

Вартість реєстрації ТОВ під ключ або самостійно

Вартість реєстрації залежить від того, бажаєте ви делегувати реєстрацію юристові, чи самостійно це робитимете. Ви можете отримати безкоштовну консультацію про послугу. Пам’ятайте, що електронні документи мають таку ж юридичну силу, що і фізичні. Онлайн реєстрація ТОВ в Києві і по всій Україні.

Отримати консультацію

Відповіді на типові запитання

Для цього немає необхідності.

Юридичну адресу потрібно обрати до моменту реєстрації ТОВ. Юридичною адресою може бути офіс арендований, у власності чи місце реєстрації одного із засновників.

Законодавчо немає обмежень і мінімального розміру статутного капіталу.

Ні, не обов’язково.

Зазвичай 4 дні, якщо у вас в наявності всі необхідні документи.

Засновниками можуть бути фізичні особи нерезиденти та юридичні особи нерезиденти, також фізичні особи резиденти і юридичні особи резиденти України.

Грошовими внесками, майном, нематеріальними активами.