Відгуки клієнтів про роботу з Бюро Бумажкін

«Бюро Бумажкін» сервіс для тих, хто готовий делегувати паперову рутину, щоб стати вільнішими, організованішими і ефективнішими. Наші фахівці роз’яснять хвилюючі питання з розділу бухгалтерії, оформлять звітності, налагодять кадрове діловодство, нададуть юридичну консультацію; візьмуть на себе ту рутину, яка заважає сконцентруватися на основних завданнях та вести бізнес спокійно і вільно. При цьому ви можете бути в будь-якій точці України. 

Приходьте особисто за адресою: Київ, вул. Пушкінська 8-б, оф.35, офіс працює пн.-пт., з 10.00 до 19.00 або телефонуйте: (044) 394 50 68; (067) 474 17 76.

Нам важливо отримувати зворотний зв’язок і бачити вашу думку, щоб бути краще. «Бюро Бумажкін» більше, ніж просто бухгалтер.

Будь ласка, залиште відгук про нашу співпрацю! Нам це важливо.
Оцінка (5 / 1)

1
Відгуки клієнтів про роботу з компанією

avatar
новее старее популярные
Павел Альтман
Гость
Павел Альтман
Оцінка :
     

Я работаю с «Бюро Бумажкин» уже около 2-х лет. У меня несколько наемных сотрудников, зарплатный проект, внешнеэкономическая деятельность (экспорт услуг). И для меня главное что весь круг бухгалтерско-юридических вопросов успешно закрывается сотрудниками бюро. Я часто отсутствую в Украине, и это никак не сказывается на нашем сотрудничестве. В целом, я очень доволен.

Андрій
Гость
Андрій
Оцінка :
     

Наш досвід довів, що бухгалтерська справа нелегка. Розгрібаючись в цих толмутах більше пів року самостійно, я махнув на все рукою і найняв на стажування бухгалтерку майже без досвіду. Говорити, що я був розчарований, то нічого не говорити. Останньою краплею був штраф за не своєчасну оплату податків, це при тому що коло обов”язків нашого бухгалтера було не найбільше. Зрештою, просто звільнив і в повному розладі передали на ведення бухгалтерію в Бюро Бумажкін! І о чудо, нарешті все працювало нормально і я сплю, не думаючи про якісь незрозумілі звіти до податкової! Я щиро дякую за органвзованність та завжди підтримку через меседжер.

Плюси
все вчасно, недорого
Мінуси
немає
Екатерина Мисниченко
Гость
Екатерина Мисниченко
Оцінка :
     

В сотрудничестве с «Бюро Бумажкин» больше всего ценим высокий профессионализм, системность и индивидуальный подход к решению бухгалтерских и юридических задач, а также проактивную позицию участников нашего проекта.

Плюси
Внимательность к пожеланию заказчика
Мінуси
Нет
Ярослав Ажнюк
Гость
Ярослав Ажнюк

Спільна робота продемонструвала високу кваліфікацію, оперативність, професіоналізм і глибокі знання бухгалтерії спеціалістами «Бюро Бумажкін». Впевнений, що співпраця буде плідною й надалі.

Евгений Компаниец
Гость
Евгений Компаниец
Оцінка :
     

Прекрасный сервис с индивидуальным подходом. Компания ведет наших ФЛП, насчитываются налоги, выставляются по ним платежки в разных клиент-банках и сдается отчетность. Все делается вовремя, оперативно получаем поддержку по возникающим вопросам.

Ольга Роенко
Гость
Ольга Роенко
Оцінка :
     

Самое ценное в работе «Бумажкина» оперативность и готовность проконсультировать по любому вопросу. Рекомендую услуги бюро для малого и среднего бизнеса. Особенно тем, для кого самостоятельное заполнение счетов/актов/накладных и прочих бумаг сущее мучение. Как для меня 🙂

Игорь Свительский
Гость
Игорь Свительский
Оцінка :
     

Политика нашей компании предполагает передачу всех непрофильных задач на аутсорсинг. Здорово, что есть украинская компания «Бюро Бумажкин», которая профессионально спасает нас от рутины бухгалтерского и налогового учета, и мы можем сосредоточиться на развитии бизнеса.