«Бюро Бумажкін» сервіс для тих, хто готовий делегувати паперову рутину, щоб стати вільнішими, організованішими і ефективнішими. Наші фахівці роз’яснять хвилюючі питання з розділу бухгалтерії, оформлять звітності, налагодять кадрове діловодство, нададуть юридичну консультацію; візьмуть на себе ту рутину, яка заважає сконцентруватися на основних завданнях та вести бізнес спокійно і вільно. При цьому ви можете бути в будь-якій точці України. 

Приходьте особисто за адресою: Київ, вул. Пушкінська 8-б, оф.35, офіс працює пн.-пт., з 10.00 до 19.00 або телефонуйте: (044) 394 50 68; (067) 474 17 76.

Нам важливо отримувати зворотний зв’язок і бачити вашу думку, щоб бути краще. «Бюро Бумажкін» більше, ніж просто бухгалтер.

Будь ласка, залиште відгук про нашу співпрацю! Нам це важливо.
0 0 голоса
Оцінка
guest
2 Коментарі
Старые
Новые Наиболее популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Максим
Максим
2 лет назад
Оцінка :
     

За год мы поменяли 4 бухгалтера, сказать что у нас в документах был хаос – это ничего не сказать. Я готовился к штрафам и уже не знал, где найти адекватного опытного человека. Помощь пришла откуда не ждали – мой одноклассник посоветовал эту компанию, рекламировал их. После трех месяцев сотрудничества могу сказать, что наконецто мы определились с бухгалтером, а точнее завели целый отдел) Перевели бухгалтерию и делопроизводство для ведения в Бюро Бумажкин. Нам все подходит, спасибо!

2
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x