Здача нульової звітності для ТОВ

Повне бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу від 4 600 грн/міс
Позбавимо від «паперової» рутини За 14 днів переведемо вашу бухгалтерію на аутсорсинг

Відповідно до Податкового кодексу України (ст. 49.2), підприємство, що тимчасово здійснює фінансово-господарську діяльність, все одно має подавати податкову, бухгалтерську і статистичну звітність до контролюючих органів. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) зобов’язане звітувати перед державою про стан балансу з моменту реєстрації до офіційного закриття. Для ситуацій, коли суб’єкт господарювання припиняє активну діяльність, але як і раніше фігурує в ЄДРПОУ, передбачена нульова звітність ТОВ.

Коли здається нульова звітність?

Нульова звітність ТОВ актуальна для ситуацій, коли підприємство нещодавно зареєстроване та ще не має фінансово-господарських показників, а також при сезонній пасивності, коли товарообіг та надання послуг відсутні як показник. Здача нульової звітності також необхідна під час ліквідації підприємства, адже процес закриття ТОВ – багатоетапна процедура, а здавати звіти про стан комерційної діяльності необхідно в будь-якому випадку.

Чим загрожує нездача нульової звітності ТОВ?

Державні органи контролю невпинно стежать за своєчасним поданням звітів з боку всіх суб’єктів підприємницької діяльності. Здача нульової звітності ТОВ обов’язкова, в іншому випадку підуть санкції з боку держави, які включають:

 • блокування розрахункових рахунків компанії (протягом 10 днів з моменту прострочення);
 • накладення штрафу на головного управлінця підприємства (гендиректора, директора);
 • накладення штрафу на саму компанію.

Ці санкції особливо важливо врахувати новоствореним підприємствам, адже подібний початок діяльності поставить хрест на можливості взяти кредит, а заморожування рахунків заблокує всі операції по безналу.

 

Ми пропонуємо

Що входить до складу нульової звітності ТОВ?

Загальний перелік звітів, що подаються в рамках нульової звітності, може мати різний склад, залежно від податкової системи і форми власності.

ТОВ на загальній системі оподаткування подає до органів контролю декларації з ПДВ, ПДФО, податку на майно, єдиного внеску на соціальне страхування та військового внеску. Бухгалтерські звіти в основному мають річний формат здачі, а ПДВ здається щоквартально.

ФОП-и на спрощеній системі подають 1-7 документів, в тому числі квартальні річні звіти 1-ї і 2-ї групи, а також нульове повернення єдиного податку для 3-ї групи. Від кількості поданих звітів та типу підприємства залежить вартість послуг супроводу.

 

Пакетні бухгалтерські пропозиції

IT-ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для підприємця, який співпрацює з однією компанією
від 850 грн/ місяць
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашому клієнту
 • Налагодження та регулярне формування рахунків та актів
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Бухгалтерські послуги для бізнесу, що динамічно розвивається
від 1950 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
КОМПАНІЯ
Бухгалтерські послуги та кадровий облік для середнього бізнесу
від 4600 грн/ місяць
 • Податкове і бухгалтерське консультування
 • Розрахунок податків і подання звітів
 • Вирішення поточних питань з банком і податковою
 • Формування та надсилання електронних документів вашим клієнтам і контрагентам
 • Налаштування автоматичного формування рахунків, актів і договорів
 • Розрахунок податків і нарахування зарплат
 • Кадровий облік співробітників, підготування наказів на звільнення, переведення, оформлення лікарняних, відпусток і т.д.

Чому краще здавати нульову звітність з «Бумажкін»?

Здача бухгалтерських та податкових звітів вимагає професійних знань, тому бажано доручити цю роботу фахівцям, звільнивши тим самим час для планування діяльності, впровадження інновацій, вирішення поточних проблем і т.д.

Бюро «Бумажкін» надає широкий спектр послуг в юридичному полі, в тому числі наша спеціалізація стосується і бухгалтерської ніші.

Ми забезпечимо нашим клієнтам:

 • своєчасну здачу бухгалтерської, податкової та статистичної звітності до відповідних органів контролю;
 • повний супровід бізнесу, включаючи консультації, а також підготовку і здачу всіх звітів, незалежно від форми власності (ТОВ, ФОП, ПП і т.д.).

Бюро «Бумажкін» гарантує мінімальну документальну тяганину при укладенні договору про співпрацю, а також обґрунтовані ціни на послуги, що надаються. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. При цьому з нами можна зв’язатися будь-яким зручним для Вас способом, зателефонувавши по телефону або написавши нам.

Наші фахівці

Владислава Іванова

Спеціалізація: податковий консультант, бухгалтер-експерт. Послуги: консультування з податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерське обслуговування.

Евгеній Павлюк

Спеціалізація: бухгалтер-експерт. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП.

Аліна Дзябук

Спеціалізація: бухгалтер. Послуги: консультування та бухгалтерське обслуговування ФОП.

Кирило Чельник

Спеціалізація: юрист у сфері господарського корпоративного і договірного права. Послуги: консультування з юридичних питань бізнесу, повної підтримки діяльності компаній.

Андріана Олійник

Спеціалізація: адвокат в сфері корпоративного, договірного права та інтелектуальної власності. Послуги: консультування з питань ведення та захисту бізнесу, розробка договорів.

Ми допомагаємо розвиватися нашим клієнтам і друзям